Fdn Soft Çözüm Ortaklığı

 

Low Code

Low Code

Düşük kod, uygulamaları ve süreçleri oluşturmak için çok az kodlama gerektiren veya hiç gerektirmeyen bir yazılım geliştirme yaklaşımıdır. Düşük kodlu bir geliştirme platformu, kapsamlı kodlama dilleri yerine basit mantık ve sürükle ve bırak özellikleriyle görsel arayüzler kullanır.

1. OutSystems

OutSystems, başlangıçta düşük kodlu araçlar dünyasında oyun değiştirici olarak tasarlanmış düşük kodlu bir geliştirme platformudur. Bir WYSIWYG düzenleyici, uygulamalarınızı görsel olarak oluşturmak için sürükle ve bırak özellikleri, işlem ve iş akışı eşlemesi, önceden oluşturulmuş uygulamaları ve şablonları seçebileceğiniz bir uygulama pazarı ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir özellik paketine sahiptir.

2. Kissflow

Kissflow 2012’de piyasaya sürüldü ve düşük kod için yeni bir paradigma getirdi. Kodlama gereksinimlerini tamamen ortadan kaldırdı ve uygulama geliştirmeyi sadece programcılara değil tüm iş kullanıcılarına açmak isteyen şirketleri hedef aldı. Tasarım ve düzen çok fazla düşünüldü, bu nedenle eski bir geliştirme seçeneğinden çok modern bir bulut aracı gibi görünmesini bekleyin. Güçlü bir form oluşturucuya ve WYSIWYG düzenleyiciye sahiptir – kodlama bilgisine bile ihtiyaç duymadan kendi formlarınızı ve uygulamalarınızı oluşturabilir ve geliştirebilirsiniz.

3. Appian

Appian bir süredir düşük kod geliştirme platformu oyunundaydı ve birçok kullanıcı hala bu platforma oldukça güveniyor. Beklediğiniz olağan özellikler paketine, sürükle ve bırak görsel arayüzüne, üçüncü taraf uygulama entegrasyonlarına ve mobil uygulamalar oluşturma becerisine sahiptir.

4. Zoho Creator

Zoho Creator, form oluşturucu, görsel geliştirme arayüzü ve kendi mobil uygulamalarınızı oluşturmaya yönelik özellikler gibi olağan özelliklere sahip, piyasadaki önde gelen düşük kodlu geliştirme sağlayıcılarından biridir. Bu listedeki diğer bazı araçların aksine, üçüncü taraf uygulama entegrasyonlarını desteklemez.

5. Google App Builder

Google App Builder, uygulama yapma platformları arasında en yeni katılımcıdır. Mobil uygulamalar oluşturmakta ağırdır ve çok fazla beklenti oluşturur. Beklendiği gibi, birkaç şeyi gerçekten iyi yapmaktadır, ancak önemli özellikler eklemesi gereken alanlara girmiyor.

FDN Soft
Ankara Technology Development Zone Bilkent Cyberpark 1606. Cad. A Blok No: 109 ANKARA

Social Media

Follow us on social media!

FDN Soft 2023 | All Rights Reserved

FDN Soft 2021 | All Rights Reserved

bt_bb_section_top_section_coverage_image