Fdn Soft Çözüm Ortaklığı

 

Web Tabanlı Projeler

http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2023/12/atonet-mockup-2-1.png

ATONET Üye Hizmet Platformu

Ankara Ticaret Odası’nın (Türkiye) ATONET Üye Hizmet Platformu, Dünya Odalar Federasyonu “En İyi Oda Modeli İnovasyon Projesi” ödülüne layık görüldü.

“ATONET Üye Hizmet Platform” Ankara Ticaret Odası’nın iki yüz bine yakın üyesinin iş ve işlemlerini hızlandırmak amacıyla, mevzuatın elverdiği sürece e-devlet sistemi üzerinden hayata geçirilen bir hizmet platformudur.

Üye Hizmet Platformu aracılığıyla ATO üyeleri, hizmet binasına gelmeden 7/24 e-belgelerini alabilecek, online vezne hizmeti ile aidat ve diğer borçlarını ödeyebilecek, online randevu alma imkanına sahip olabilecek, başvurularını online olarak yapabilecek, başvuru süreçlerini takip edebilecek ve cevaplarına online olarak ulaşabilecek.
ATO Üyeleri, güncel sektörel gelişmelere ulaşabilecek, varsa sektörel taleplerini online olarak iletebilecek, sektörlerine ait fuarlar hakkında detaylı ve güncel verilere ulaşabilecek.

http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2023/12/Atonet-web-mockup.png
http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2022/04/Pano-web.png

Havelsan Görev Yönetim Sistemi PANO

Havelsan’ın kendi içinde görev takibi yapabildiği ve özel olarak görev akışları oluşturabildiği mobil ve web uygulamasıdır.

http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2022/03/pano-1-6.png
http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2022/03/i-kort-1.png

İ-Kort

Türkiye Tenis Federasyonunun sporcuları için hazırlanmış i-kort mobil uygulaması ile turnuvalara katılma, geri çekilme, maçları ve skorlarını, kendi profillerini, klasmandaki yerlerini, turnuva programını, katılabilecekleri turnuvaları görüntüleme işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2022/03/i-kort-3.png
http://www.fdnsoft.com/wp-content/uploads/2022/03/thy-rass.png

THY RASS

2012 yılından beri THY tarafından kullanılmaktadır. Tüm iç hat uçuşlarının fiyat verisinin kaydedildiği sistemdir. Günlük 7 milyon satır fiyat verisi sisteme kaydedilmektedir. Firmamız tarafından geliştirilen alanındaki ilk ve tek yerli RASS, Anadolu Jet tarafından kullanılmaktadır.

FDN Soft
Ankara Technology Development Zone Bilkent Cyberpark 1606. Cad. A Blok No: 109 ANKARA

Social Media

Follow us on social media!

FDN Soft 2023 | All Rights Reserved

FDN Soft 2021 | All Rights Reserved

bt_bb_section_top_section_coverage_image